Tylko my, nikt inny, możemy odbudować nasz kraj

Przyłącz się do nas

Jesteśmy grupą młodych ludzi, których połączyła osoba Stanisława Tymińskiego. Na początku czekaliśmy z entuzjazmem na stronę Internetową naszego kandydata, ale zawiedliśmy się. Strona oko-tyminski nie spełniała wymagań i nie dorastała nawet do pięt stronom innych kandydatów na prezydenta. Stąd inicjatywa stworzenia strony poświęconej Stanisławowi Tymińskiemu.

W żaden sposób nie jest ta strona powiązana ze sztabem wyborczym Tymińskiego, to tylko efekt zapału kilku ludzi.

Dobrze wiemy, że strona nie jest idealna, to dlatego że żaden z nas nie jest specjalistą w tworzeniu stron, apeluję do chętnych, jeśli ktoś ma jakiś pomysł, czy możliwość zrobienia jakiegoś elementu strony, albo widzi jakieś błędy, to proszę o kontakt.

Każda uwaga i krytyka ucieszy nas bardziej niż pochwała. Bo tylko krytyka może wykazać błędy.

My nie namawiamy do wpłat pieniędzy na konta, nie jesteśmy za tym, by rozlepiać wszędzie plakaty z podobizną naszego kandydata. Prosimy także gorąco o nie obsmarowywanie na forach, innych kandydatów do prezydenckiego fotela. To domena tych u władzy i chcących za wszelką cenę tam się znaleźć. Gorąco zapraszam do przeczytania biografii Stanisława Tymińskiego i innych artykułów. Dzięki zdobytej wiedzy, poznamy bliżej naszego kandydata i poznamy jego wizję Polski, która jest jednocześnie wizją każdego z nas. To wizja jaką mieli Jagiellonowie, Sobieski, Piłsudski, nie Polski wielkiej, ale Polski dumnej. Więc nie zwlekaj, dołącz do nas, oderwij się od szarej masy, która nie zna Stanisława Tymińskiego i powtarza jak małpa to, co mówią inni, że Tymiński to wariat i głupek. My nie oceniamy, my poznajemy. My nie mówimy by ktoś tam się zmienił, tylko zmieniamy samych siebie. Zmieńmy ten świat razem, bo osobno się nam nie uda. Dlatego dajmy przykład swoją osobą, tylko przykładem możemy przekonać do siebie innych.STRONA GŁÓWNA
 
BIOGRAFIA
FELIETONY
KONTAKT
PROGRAM
PRZYŁĄCZ SIĘ
LISTY OD WAS
MULTIMEDIA
LINKI
KOMENTARZE
KSIĘGA GOŚCI
 
DODAJ DO ULUBIONYCH