Jestem oburzona i cała sie trzęsę po obejrzeniu przed chwilą progr.w TVN24 i tego kretyna pożal się Boże "dziennikarza"! Wybory prezydenckie powinny być zaskarżone za NIERÓWNY DOSTĘP WSZYSTKICH KANDYDATÓW DO MEDIÓW!!! Przecież o ile się nie mylę powinno być tak,że wszyscy kandydaci powinni mieć jednakowy czas na przedstawienie społeczeństwu swojego programu i swojej kandydatury. Przecież w poprzednich latach tak chyba było. Teraz ta cholerna (sorry) mafia tak się boi, że straci wpływy, że idzie po trupach, byle tylko nie dać się oderwać od żłobu.
Jak to możliwe,że w kraju ponoć demokratycznym media lansują swoich pupili, podając te kłamliwe, kretyńskie sondaże??? To jest jawna manipulacja i szkoda,że niektórzy Polacy nie potrafią się skutecznie tej manipulacji oprzeć. Wstyd mi za nich.

Wszyscy trzej Panowie mieliście dzisiaj rację, że temu pseudodziennikarzynie powiedzieliście, gdzie jego miejsce. Ten pan Pyszko też mu nieźle nagadał, brawo. Jestem z Pana dumna, że Pan wyszedł ze studia. Ta banda nie jest godna, żeby Panu buty czyścić! Jeżeli Polacy Pana nie wybiorą, nie zrobią przecież Panu krzywdy - zrobią krzywdę sobie i swoim dzieciom na kolejne, długie lata. Jestem Polką ale Bóg mi świadkiem nie rozumiem swoich rodaków. Dlaczego nie potrafią wyciągać wniosków z przeszłości, z historii? Dlaczego są takimi....masochistami? Inaczej tego nazwać nie potrafię.

Pozdrawiam Pana oraz uroczą małżonkę bardzo serdecznie. Życzę Państwu zdrowia i sukcesów. Proszę pamiętać, że są w Polsce ludzie, którzy są z Pana dumni i wdzięczni za to, że Pan po prostu.....jest. To że na tym świecie są jeszcze TACY ludzie jak Pan pozwala mieć nadzieję, że istnieją jeszcze prawdziwe wartości. Dla mnie jest Pan wzorem do naśladowania, jest Pan człowiekiem honoru. Ta "nasza" banda złodziei (patrz:polityków) zapomniała, co oznacza słowo HONOR, dlatego mamy tak jak mamy, czyli bagno.

Autor: Barbara B.