Głosuję na Stanisława Tymińskiego i radzę zrobić to samo !


Sąd Lustracyjny w Warszawie po wnikliwym rozpatrzeniu sprawy wydał wyrok uznający pana Stanisława Tymińskiego za godnego kandydata na Prezydenta Polski. Przekreślił tym samym to, co różni zawodowi opluwacze rozsiewali na jego temat, sami skrzętnie kryjąc własne śmierdzące szmatki.

Zbliżają sia kolejne wybory do Parlamentu i na urząd Prezydenta i jak zwykle nie ma w czym wybierać. Stara kamaryla okrągłostołowego układu przemalowana nową szminką i przebrana ktoryś z kolei raz w nowe szmaty, stroi miny i udaje” nowe” tak, jak stara kurtyzana mizdrząca się do portfela.

Układ polityczny w Polsce jest głęboko podzielony i rozwarstwiony. Poszczególne partie z trudem udające monolity targane sa wewnętrzymi sporami o podłożu nie tyle ideologicznym co nomenklaturowym. Przechodzenie działaczy z wysokich eszelonów partyjnych do innych ugrupowań i partii dopełnia obrazu.

W Polsce nie ma żadnego podziału na lewice, prawice i centrum, a istniejący podział jest typowo mafijny i korupcyjny. Polega to na tym, że Polska klasa polityczna sprowadza się do istnienia tych, co znaleźli się w układzie i tych, co znaleźli się poza układem. Ci, co są poza układem nie liczaą się wcale i nikt się z nimi nie liczy. Układ aktywnie zaangażowany w politykę natomiast dzieli się na tych, co trzymają wladzę i tych, którym daje się porządzić. Ci z kolei stanowią dwie podgrupy: tych, co sa przy żłobie i tych, co do żlobu chcą się dorwać! Proste i jasne jak splątana lina w nocy!

Obietnice ustabilizowania układu składane przez każdego jednego polityka starającego się o nasze głosy należy od razu włożyć między bajki! Dlatego, że sam układ, którego każdy aktywny aktualnie polityk jest częścią, obojętnie w jakim by nie byl ugrupowaniu z góry ustawia go na określonej pozycji . I obojętnie czego nie obiecuje, co zamierza i jakie ma intencje, summa sumarum zachowa się tylko tak, jak zachowa sie cały układ..

Wydawałoby się sytuacja patowa! I tak źle i tak niedobrze! Jak nie zagłosujemy, czy tak, czy inaczej to i tak niczego nie zmienimy….Układ żyje swoim zyciem, dusząc swoją inercją jakąkolwiek nadzieję na polepszenie, reformy, na odrodzenie Polski.

Obietnice składane i szumnie ogłaszane programy poszczególnych partii sa na tyle warte, na ile dane partie mają szanse uzyskania odpowiedniej reprezentacji w Sejmie A im dlużej partia siedzi w Sejmie, tym ich programy dla nas mają mniejsze znaczenie, bowiem to, do czego doprowadzili w ciągu piętnastu lat biorąc udział w aktywnym rządzeniu Polska, czyni ich wszystkich bez wyjątków odpowiedzialnymi za stan, w jakim znalazła się Polska i wszyscy polscy obywatele, zarowno w Kraju, jak i poza jego granicami. Wina jak i odpowiedzialność za to zniszczenie spada na całą polską elitę polityczną, która swoim politykierskim nieuctwem i zachłanną pazernością w polączeniu z korupcyjnymi eksperymentami doprowadziła Polskę do stanu agonalego... Tak jest, do stanu agonalnego!
Dziś Polska wymiera z szybkością 36 tys obywateli w skali roku. Polskę opuszcza dziesiątki tysięcy młodych ludzi w poszukiwaniu pracy, zamyka się linie kolejowe i polączenia komunikacyjne, jałowieje porzucona ziemia orna zamieniana w ugory. Polska pomału staje się ekologiocznym rajem dla dzikich bydlaków i piekłem dla jej mieszkańców.

W dzisiejszej, tak niepewnej i zaognionej, stale pogarszającej się sytuacji miedzynarodowej, kiedy większe kraje zaciskają pasa i tworzą na gwałt rezerwy, Polska liczy na zapasy, które leżą na półkach sklepowych! W okresie rozpadającego się komunizmu mieliśmy puste półki w sklepach, ale wieś polska produkowała i trzymała ogromne zapasy! Strychy i stodoły wyładowane były zbożem, piwnice ziemniakami i burakami, obory pełne bydła i nierogacizny… Zastanawiam się, co się stanie, gdy w ciągu 24 godzin znikną zapasy z półek w supermarketach, których właściciele nie są Polakami i nie rezydują w Polsce? Na strychach już nie znajdziecie ziarenka, w oborach też pusto, a uprawne niegdyś , żywiące całą Polskę i pół Europy zdrową żywnosścią pola porastają chwastami i jałowcem… Zastanawiam się nad taka możliwościa i wszystkim też radzę…

Tak wygląda nasza Polska! Polska od piętnastu lat zamieniana w dzikie pola i golfowiska dla bogatych Europejczyków, a wszystko to tylko i wyłącznie dzięki wysiłkowi naszej zdolnej klasy politycznej. Oto do czego są zdolni i jacy są zdolni.., pokazali nam to w pełnej krasie i dziś możemy oglądać skutki ich mądrości i umiejętności na własne oczy, gdzie tylko nie popatrzeć! Bezrobocie sięgające ponad 20 % to tylko to oficjalne, opieka zdrowotna wolająca o pomstę do Nieba i wysylająca do Nieba dziesiątki tysięcy dusz, które jeszcze mogły by pożyc na tym nędznym padole. Pogarszająca się jakość jedzenia naszpikowanego świństwem wg. unijnych norm wypierąjacego polską żywność… Już widać najedzonych owymi rarytasami…Dzieci i dorośli, jak balony z cukrzycą i chorobami wieńcowymi….Rzeczywiście osiągnięcia na miarę III Millenium.

To nasza tzw. elita, Bracia Polacy, zgotowała nam ten los! To nasi politycy, na których glosowaliśmy ufając, że będą reprezentować nasze interesy, a oni załatwili nam odstawke na drogę do nikąd, na boczny tor, pozbawili pracy i nadziei, skazali na wegetację i dożywanie zaraz po dojściu do pełnoletności. Znów podsuwaja nam swoje kandydatury... Tak, to oni! Ci sami nasi zaufani, bez różnicy czy z prawicy, czy z lewizny. Ufaliśmy im przez 15 lat i, jak chcecie, to ufajcie im dalej, ale już bez mnie, bo ja już taki głupi nie jestem!

Wybierzemy sobie znowu Sejm, który rozdzieli mandaty, zajmie miejsca w ławach i stołówce sejmowej, otrzyma diety i zacznie nowe-stare… My ..Wy..Oni ...Teraz my..A teraz wy…Prezydent nasz... Premier wasz…Doturlamy się do następnych wyborów za pięć lat chudsi o następne 200 tys Polaków, z większymi ugorami , większymi chwastami i jałowcem, większym bezrobociem, rozpadająca się infrastrukturą i systemami osłon społecznych…Marne widoki! A “układ”zostanie nienaruszony, ten rak będzie się rozwijał i rósł kosztem swego karmiciela, czyli kosztem nas wszystkich , całego narodu polskiego.… Tego układu nie zmienimy w jedna noc, a zatem ten układ pozostanie i na ten układ będą Polacy głosować wg. własnych podziałów partyjnych i sympatii…

Chyba, że wykorzystamy ostatnia szansę, jaka nam została dzięki temu, że do wyborów stanął pan Stanislaw Tyminski, jeden jedyny czlowiek spoza zastanego układu! Nieuświniony w aferach i złodziejstwach! Nie związany z żadną grupą trzymających władzę! Jedyny kandydat zlustrowany zupełnie pozytywnie i uczciwie, bo do sądu teę dojść nie ma!
Nie ma też Stanisław Tymiński uprzedzeń i niechęci! I co najwazniejsze ma na miejscu glowę! Tęgi leb! To człowiek, który nie boi się zakasać rękawów, nie boi się wyzwań, który całym swoim życiem udowodnił, że jeśli trzeba poójdzie nie tylko tam, gdzie diabeł baby nie pośle, ale nawet sam za łeb diabła wydrze z jego nory!

Jego predyspozycje i kwalifikacje, zarówno zawodowe, jak i psychiczne pretenduja go do odegrania katalizatora i koordynatora polskiej polityki. Jest on jedynym kandydatem, który jest w stanie stworzyć sytuację, ze ten rozdrobniony , wrogi i skłócony , przeżarty korupcyjnymi powiązaniami układ polityczny Polski, może zacząć pracować dla naszego wspólnego dobra!.

Jest to jedyny czlowiek, który jest w stanie i doprowadzić do konsensusu politycznego układu Polski. Wlaśnie tylko dlatego, że Stanisław Tymiński reprezentuje nie kamaryle, nie układy okrągłostołowe, nie obce fundacje, firmy, koncerny i wywiady, ale tylko sam siebie… I mnie! .. I Ciebie, czyli nas- tych odrzuconych z układu i pozostawionych samymi sobie i igraszkom losu!

Jako czlowiek biznesu, Stanisław Tymiński, zna doskonale wszystkie zawiłości administrowania i szybko doprowadzi do odchudzenia i usprawnienia urzędów prezydenckich. Możecie byc tego pewni! Jako człek czynu nie będzie siedział i udawał Prezydenta, ale w ciągu krótkiego czasu przedstawi Narodowi, Rządowi i Sejmowi pakiet propozycji , które postawią naszą Ojczyznę na nogi i w rzędzie państw świata, które się liczą, bo tam jest nasze miejsce!

Jako ludzie mamy tylko jedno życie! To aktywne życie nie sięga dalej niż 65 lat, a w Polsce coraz mniej Polaków dożywa nawet tego wieku. Nie dość, że zmarnowano życie wielu pokoleń Polaków to obecnie odebrano nam cenne 15 lat naszego życia! Przeliczcie proszę te 15 lat życia przez te miliony odtrąconych i zepchniętych na margines wegetacji! Zepchniętych w niebyt i potraktowanych jak śmieci! Tych niepotrzebnych, bez możliwości konkurowania z obcymi, tych pozbawiaonych własnych warsztatów pracy i własnych możliwości prowadzenia dzialalności gospodarczej, tych skazanych na pozostawanie bez pracy, chorych i bez nadziei na lepsze jutro! Czy chcecie pozwolić, aby marnowano wam dalsze lata? Czy znów oszukani kolejny raz oddacie władzę w ręce tych, co nie potrafią nic oprócz oszustw i łajdactw i udawadniają to każdego dnia przez ostatnie 15 lat?! Bo ja nie mam najmniejszego zamiaru!
I dlatego głosuję na Stana Tymińskiego!.. I wam wszystkim, Bracia Polacy i Siostry Polki, radzę zrobić to samo!

Roman Kafel